31 жовтня 2018 року на базі тренінгового центру, що знаходиться на території гімназії імені Тараса Шевченка відбувся семінар-практикум для вчителів англійської мови з проблеми: «Методологічне підґрунтя та шляхи практичної реалізації проектної діяльності і STEM-технологій на уроках англійської мови». В роботі семінару взяло участь 17 вчителів англійської мови ЗЗСО міста. На семінарі виступили: директор гімназії ім. Тараса Шевченка Война Г.Г., заступники директора закладу Ткаченко Н.Г. та Дудіч Г.В., голова МО вчителів англійської мови Харченко І.В.
середа, 31 жовтня 2018 р.
вівторок, 30 жовтня 2018 р.
The 2018 Learning Zone Competition
Питання: "Як поєднати STEAM та викладання англійської мови?"
Відповідь: "Залучити учнів до міжнародної проектної діяльності на STEAM-тематику"
Відповідь: "Залучити учнів до міжнародної проектної діяльності на STEAM-тематику"
Учителі англійської мови Дудіч Ганна та Лисенко Наталя не могли пройти повз міжнародного екологічно-просвітницького конкурсу The 2018 Learning Zone Competition. Опанувавши тему "Охорона навколишнього середовища", учні мали дослідити територію поблизу школи на предмет забруднення побутовими відходами, прибрати сміття і очистити територію, самостійно опрацювати інформацію на сайті http://l-zone.info, дізнатись, як впливає забруднення довкілля на зміну клімату і як зміни клімату досліджують за допомогою супутників.
Останній етап проекту - із зібраного сміття сконструювати модель супутника, який використовується для передбачення погоди і кліматичних змін, представити себе і свою роботу англійською мовою, розповісти, де зібрали сміття, чому важливо дбати про довкілля і які функції має супутник. З гордістю представляємо вам роботи наших учнів!
Підсумки Європейського тижня коду
За організацію проекту "Smart House - Smart Kids" в рамках європейського тижня коду та висвітлення даної події на європейському рівні та за активний внесок в популяризацію кодування серед молоді отримали сьогодні з Максим Годунко почесний сертифікат від Європейської комісії та організаторів Європейського тижня коду. Вітаю, Максиме!
четвер, 25 жовтня 2018 р.
ІІІ Міжнародний науково-практичний семінар "STEM- освіта-проблеми та перспективи"
24.10 на базі Льотної академії , з якою наш навчальний заклад давно співпрацює, відбувся ІІІ Міжнародний науково-практичний семінар "STEM- освіта-проблеми та перспективи". Семінар проходив як очно, так і в онлайн режимі. Було цікаво послухати сучасні, спрямовані на розв'язання практичних завдань , виступи вже відомих осіб, таких як Неділько С.М.,Патрикєєва О.О., Кузьменко О.С., Чернецький І.С., Сліпухіна І.А. , Бузько В.. Приємною несподіванкою був виступ директора українського представництва компанії Safeus Drone (Корея) Шин Мо Се, який розуміє і активно змінює українські реалії. Змістовними були виступи Засєкіної Т.М., Савченко.І. Зачепив за живе виступ Сіпія В.В.. Примно, що на заході булаі молодь. Рудніцька Ю . розповіла про STEM- освіта під час навчання математики. Рада, що побачила свого випускника Єршова В. , який демострує неабиякі успіхи.Трохи поділилась своїм досвідом. Вважаю,що захід був насченим, змістовним і корисним.
Від НВО досвідом ділилась учитель початкових класів Єрьоменко Олена Григорівна.
Від НВО досвідом ділилась учитель початкових класів Єрьоменко Олена Григорівна.
Підписатися на:
Дописи (Atom)